Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Аз и моята темичка EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Аз и моята темичка EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Аз и моята темичка EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Аз и моята темичка EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Аз и моята темичка EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Аз и моята темичка EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Аз и моята темичка EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Аз и моята темичка EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Аз и моята темичка EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Аз и моята темичка I_vote_lcap27%Аз и моята темичка I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Аз и моята темичка I_vote_lcap27%Аз и моята темичка I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Аз и моята темичка I_vote_lcap5%Аз и моята темичка I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Аз и моята темичка I_vote_lcap32%Аз и моята темичка I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Аз и моята темичка I_vote_lcap9%Аз и моята темичка I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Аз и моята темичка 62160870 Аз и моята темичка 1059058a

 

 Аз и моята темичка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
eastern_flower

eastern_flower


Брой мнения : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 06.03.2010
Age : 33

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyСъб Мар 06, 2010 8:11 pm

Ето ви тема и за мен.Може да разпитвате за всичко,което ви е на сърце.Аз ще си кажа най-важното- казвам се Анна,на 19 години,от Пловдив.Уау,за първи път описанието ми е толкова кратко Wink
Върнете се в началото Go down
Lavatera

Lavatera


Брой мнения : 53
Points : 63
Reputation : 0
Join date : 21.02.2010
Age : 34
Местожителство : Пловдив

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyСъб Мар 06, 2010 8:23 pm

Я, градска! (:
Здравей и добре дошла!
Учиш ли в момента, какво, къде, защо?
Къде си завършила в Пловдив?
Изброй ми някои от дребните нещица, които те усмихват всеки ден.
Изброй ми някои от любимите ти изпълнители, групи.
И, айде стига за сега. После повече. (;
Върнете се в началото Go down
http://bezplatni-misli.blogspot.com/
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyСъб Мар 06, 2010 8:24 pm

Хехе, добре дошла!
Разкажи нещо повече Smile
Какво те вдъхновява?
Каква музика слушаш?
Кога за последно бе на море и къде?
С какво мислиш да се занимаваш в бъдеще?
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
eastern_flower

eastern_flower


Брой мнения : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 06.03.2010
Age : 33

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyНед Мар 07, 2010 12:49 am

Залавям се с отговорите sunny

Lavatera,здравей и на теб и благодаря за гостоприемството Wink
Уча Право в УНСС,1-ви курс.Имах големи делеми какво точно да уча.Фаворити ми бяха правото и журналистиката,но все пак реших да заложа на първото.Просто журналистиката е по-несигурна професия и засега ще ми остане като хоби.Имам планове да запиша второ висше това,но правото се учи 5 години и половина,та ще имам време да му мисля.А в УНСС,защото не ме приеха в СУ.За мен тези два университета са най-добрите и другаде не съм кандидатствала.Не крия,че исках да уча в СУ и че това ми беше голяма мечта,но явно не съм се постарала достатъчно,за да се сбъдне.
В Пловдив завърших в ОМГ-то.С немски бях,но най-големият ужас си остана математиката.В 7-ми клас я обичах,но после ми беше голяма мъка.
Усмивка се появява,когато чуя гласа на родителите си по телефона и знам,че са добре.Когато излизам за лекции и казвам чао на приятеля ми,който спи,а той ме целува и ми казва,че ме обича.Когато видя някое куче или котка навън.Винаги се спирам и правя смешни звуци,от които хората се шашкат.Много ме радват малките деца,много.Най-обикновени неща.Усмихвам се,когато книгата ми върви и я чета страшно бързо.Всякакви наистина дребни неща,които стоплят сърцето.
Аз си падам по бг музика и рок.Но българската музика е с големи приоритети и постоянно слушам бг радио.За любим изпълнител мога да кажа Миро,Васил Найденов,Руши,Стефан Вълдобрев,Графа.От групите много харесвам Сигнал(чичо ми свиреше 20 години там),Остава.От чуждите харесвам много неща.По-стария период на Металика,Рамщайн много ми допадат и с удоволствие слушам немска реч,но само при тях.А Гуен Стефани,Шакира и Пинк са ми любимите певици.Доста разностранна е музиката,но съм на настроения,които се менят често.

Love,добре заварила.
Вдъхновяват ме най-често песни и техните текстове.Думи,облечени в музика,могат да събудят много емоции в мен и да ме накарат да седна и да измайсторя някой разказ веднага.Също така понякога нещата си идват сами.Спомням си как се връщах от морето,валеше дъжд и ми хрумна идея за разказ.Друг път пак пътувах,слънцето ми светеше в очите и хоп-друг разказ.Явно пътуванията също ми влияят много добре.А понякога просто е наложително да седна и да измисля нещо.За някое състезание сядам и осмислям темите в главата си,докато не се спра на някоя добра,а след това да я реализирам.
За музиката вече разказах.Наистина е различна и много зависи дали съм усмихната,уморена,дали ми се танцува и т.н.
Миналата година бях на море за последно.Направих три морета тогава.Две на Слънчев бряг и едно на Поморие.Аз съм водна зодия и само море ми дай.Обожавам го.
Въпросите за бъдещото ми професионално развитие много ме измъчват.Записах една специалност,сега искам втора и направо полудявам.Откакто се помня искам да съм адвокат,а в последствие разбрах,че искам да съм прокурор,но нещата,които учим в университета,са повече от ужасни и се питам-Не сбърках ли?.В същото време много обичам да пиша и това ми е голямо занимание.Да не споменавам и за стратта ми към книгите,но мама там беше категорична.Тя самата е учителка и ми е забранила от дете да се занимавам с филология.Каквато и да е тя
pirat
Очаквам още въпроси barfly
Върнете се в началото Go down
gigi

gigi


Брой мнения : 172
Points : 331
Reputation : 0
Join date : 26.01.2010

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyНед Мар 07, 2010 5:41 pm

Щом очакваш, да те нападам!
^ Коя зодия си?
^ Имаш ли определен стил на обличане и какво мислиш за това?
^ Обичаш ли домакинската работа?
^ Можеш ли да плуваш?
^ А да готвиш?
^ Най- забавен спомен от училище?
^ Имаш ли любимо място сред природата?
^ Вярваш ли в мистичното, паранормалното?
^ Какво мислиш за форумчето
* Станах ли досадна?!
Върнете се в началото Go down
hidden

hidden


Брой мнения : 3
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 07.03.2010
Age : 45
Местожителство : София

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyНед Мар 07, 2010 5:47 pm

Я, колежка!
Какво ти харесва в правото и към коя област смяташ да се ориентираш? Или още не си се ориентирала /нормално, все пак си още първи курс/.
Ако имаш въпроси за професията и всичко свързано с правото, питай.
Поздрави Smile
Върнете се в началото Go down
eastern_flower

eastern_flower


Брой мнения : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 06.03.2010
Age : 33

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyПон Мар 08, 2010 11:51 am

gigi,обичам въпросите и с радост ще отговоря на твоите Wink
^ Коя зодия си?
Родена съм на 21-ви юли и съм между рак и лъв.Имам и от двете,но все пак повече рак.

^ Имаш ли определен стил на обличане и какво мислиш за това?
Честно казано нямам.Или може би спортно-елегантно.Ходя най-често с дънки.Напоследък нося и много поли и рокли,високи обувки и всякакви по-изискани глупости.Нещо университетът ме промени.Иначе лятото мога да бъда видяна най-вече с някоя размъкната тениска или потниче и бели къси панталонки.А в по-хладните дни-така любимите суичъри.Нищо уникално няма в самия ми стил,но се опитвам да подбирам уникални дрехи,които по-рядко се срещат на пазара и веднага правят впечатление.

^ Обичаш ли домакинската работа?
Не особено.Яко е като си кажеш:Сега ще почистя,ще измия,като се върна и ще ахне...но си имам доста по-приятни неща за вършене.И все пак в София ми се налага това да правя.От задълженията тези са върху моите плещи.

^ Можеш ли да плуваш?
Да.От дете.Ходя всяка седмица и на плуване.

^ А да готвиш?
Слабо.Много слабо.Винаги мога да нагостя с пържени картофки.Или с някой сандвич.Друго не съм и пробвала да правя.Е,не знам дали готовата пица,която само се бута във фурната се брои.

^ Най- забавен спомен от училище?
От класа ми от 8-ми до 12-ти.И главно 12-ти може би.Бях любимка на един приятел,а той беше тарторът на всички щури неща.Двамата счупихме една врата,постоянно бях носена от него като агне за заколение.Когато му хрумваше,че трябва да ходя някъде с него,просто ме взимаше.Имаше навика да ме качва на една машина за десертчета.А те са доста високи и трябваше да чакам него или някой друг,за да ме свалят.Същото беше и с останалите момчета.Много обичаха да ни отвличат вниманието по някакъв начин и после да им ставам жертви.Забавни дни бяха.Сега се сещам и за един ден в 8-ми клас.Един приятел хвърли чин от 4-тия етаж.После всички бяхме в дирекцията и като по чудо не го изгониха.Просто криехме до край кой беше извършителят.

^ Имаш ли любимо място сред природата?
Морето.Много го обичам.Действа ми толкова успокояващо.Също така и Родопите.Това си е нашата планина и не я давам за никоя друга.

^ Вярваш ли в мистичното, паранормалното?
Сама не мога да си отговоря.Вярвам в 6-тото чувство,вярвам в дежа-ву-то,защото непрестанно ми се случва.Освен тов често се замислям и за преражданията,в които вярвам от части.

^ Какво мислиш за форумчето
Много е симпатично.Засега е малко и все още недоразвито,но дано с общи усилия стане един по-пълен и посещаван форум.

* Станах ли досадна?!
Не.Искам още sunny
Върнете се в началото Go down
eastern_flower

eastern_flower


Брой мнения : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 06.03.2010
Age : 33

Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка EmptyПон Мар 08, 2010 12:00 pm

hidden,все още всичко ми е толкова ново с правото.Бях с по-други очаквания.А отивам в университета и уча пак история на България.Не че се оплаквам,обичам историята,но едно на ръка,че бях при Саздов(ако си го чувал) и второ,че просто мислех,че започваме направо с Конституционното право,да речем.Или с Търговското.Без всякакви въвеждащи неща.Или път Макроикономиката,която учим.Не бях видяла в програмата първия семестър Микроикономиката и е четвъртък.Аз вече ще си ходя,като си мисля,че сме свършили с лекциите и изведнъж ми казват:Къде,имаме Микро?А на мен ми дойде като гръм от ясно небе.Също така се дразня и на избираемите предмети.Карат те да ги избереш за има няма 2 минути.И ти просто отбелязваш,не знаеш къде кой ще ти преподава,на сляпо.
Иначе на мен правото си ми е мечта,откакто бях на 10-тина годинки може би.Първо исках да стана принцеса,а след това адвокат.И през всичките години в училище,където ми се отдаваше историята и литературата,аз продължавах да си искам адвокатската професия.Дойде 11-ти клас,трябваше да решавам по какво да ходя на уроци и веднага си казах,че ще е за правист.Като по-малка в професията ме привлече възможността да защитавам хората.Но напоследък съм минала към другата крайност.Е,има време,докато реша каква да бъда.Надявам се дотогава главата ми да се е е избистрила.

А ти къде си завършил и като какъв по-точно практикуваш?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аз и моята темичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и моята темичка   Аз и моята темичка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Аз и моята темичка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [Moята скромна темичка]
» Ето я и моята тема xD
» Моята първа любов
» Моята Фотография(my.wild)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Развлечения :: Местенце за вас потребителите-
Идете на: