Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Дрехите оформят ли стила? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Дрехите оформят ли стила? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Дрехите оформят ли стила? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Дрехите оформят ли стила? EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Дрехите оформят ли стила? EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Дрехите оформят ли стила? EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Дрехите оформят ли стила? EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Дрехите оформят ли стила? EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Дрехите оформят ли стила? EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Дрехите оформят ли стила? I_vote_lcap27%Дрехите оформят ли стила? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Дрехите оформят ли стила? I_vote_lcap27%Дрехите оформят ли стила? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Дрехите оформят ли стила? I_vote_lcap5%Дрехите оформят ли стила? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Дрехите оформят ли стила? I_vote_lcap32%Дрехите оформят ли стила? I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Дрехите оформят ли стила? I_vote_lcap9%Дрехите оформят ли стила? I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Дрехите оформят ли стила? 62160870 Дрехите оформят ли стила? 1059058a

 

 Дрехите оформят ли стила?

Go down 
+3
Geast
sparkling_dust
Love.
7 posters
АвторСъобщение
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyСъб Мар 13, 2010 8:30 am

Тук ще си поговорим стил на обличане и музика. Надявам се да се заформи интересна дискусия.
Трябва ли щом слушаме дадена музика и да се обличаме според нея? Дали тя ще бъде метъл, готик, поп, пънк, рага или др.
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyСъб Мар 13, 2010 6:45 pm

Аз не мисля, че е задължително да се обличаме с дрехи, които засвидетелстват предпочитанията ни в музиката. Не, че имам нещо против хората, които го правят, но за мен е глупаво да навлечеш определените дрехи, само, защото искаш да покажеш към кой стил принадлежиш. Може да си индивидуална личност и без да засвидетелстваш стила, който следваш в музикално отношение. Пък и да носиш някакви по-неутрални дрехи би било плюс, тъй като хората няма да те отбягват само, защото се носиш като метъл, чалгар или хаусър, да речем.
Според мен няма значение как си облечен, каква музика слушаш, важно е дали човекът, който се носи по определен начин е личност, която си струва да бъде опозната.
За край ще кажа, че за мен като цяло дрехите не са от значение. Сродна душа може да намериш във всеки един човек, независимо дали е хаусър, метъл, чалгар, рокер, попър, рапър. Дрехите са само дрехи, те не изграждат човека като личност.
Върнете се в началото Go down
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyСъб Мар 20, 2010 1:25 am

Нося тениски на групи и развлечени панталони, но определено не постоянно. Моят вкус е променлив и не се придържам към нещо определено. Но пък има едни хора дето лесно ще познаеш какво слушат - чалгарите. Ама не, не че се разголват, те си ходят почти голи хД Всъщност лесно се познават по - вечната прическа (най-често бухнала и със странна форма), зимата сигурно ще е на най-високите токчета, а пък циците, те, те трябва най-много да се виждат хД И "емотата" лесно се различават и вече омръзват.
Цитат :
Дрехите са само дрехи, те не изграждат човека като личност.
Така е, не я изграждат, но пък показват до къде ти стига акъла и стила.
Върнете се в началото Go down
^Drama Queen^

^Drama Queen^


Брой мнения : 55
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : in the arms of destiny :]

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyНед Мар 21, 2010 1:34 pm

Не бих казала,че музиката оформя стила ми на обличане,нито пък с нещо някога може да му повлияе и обратното.Едното няма нищо общо с другото-музиката,която слушаш може единствено да промени самия теб като личност,говоря за същност,промяна на преценката,но дрехте едва ли.Не е нужно чрез начина на обличане да се самоопределяш към някой стил музика,да се самоизтъкваш или да показваш чий фен си,защото е адски глупаво.Лично аз слушам повече метъл,но ако видите стила ми на обличане никога не бихте предположили,че съм фенка на H.I.M,BFMV,Escape the fate,TDG и етц.Избягвам да следвам нечий стил-било то,определен от любимата ми музика или нещо подобно,предпочитам да си изградя свой собствен,който е независим от музиката като цяло.

Пп:И едва ли всички,които носят токчета,са чалгари ;]
Върнете се в началото Go down
Madame Vilette
Потребител за месец март 2010 г
Madame Vilette


Брой мнения : 192
Points : 245
Reputation : 11
Join date : 02.02.2010
Age : 35

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyНед Мар 21, 2010 2:20 pm

^Drama Queen^ написа:



Пп:И едва ли всички,които носят токчета,са чалгари ;]

Абсолютно съм съгласна. Не мисля, че това да носиш високи обувки и да си изправяш косата или да си харесваш тялото и да го показваш (подчертавам - не по онзи пошъл начин) те заклеймява като празноглав хуманоид. Просто има хора, които наистина искат да изглеждат добре.

Та по темата. Няма лошо човек да показва пристрастието към някой музикален стил щом така се чувства удобно и го намира за смислено.

Colud написа:
Така е, не я изграждат, но пък показват до къде ти стига акъла и стила.

Ммм, не мисля. Познавам изключително умни хора, изключително креативни и артистични личности, които се обличат ужасно. Не мисля, че облеклото трябва да е критерия, по който да се съди за нечий умствен багаж.
Върнете се в началото Go down
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyНед Мар 21, 2010 6:37 pm

Elle написа:
Ммм, не мисля. Познавам изключително умни хора, изключително креативни и артистични личности, които се обличат ужасно. Не мисля, че облеклото трябва да е критерия, по който да се съди за нечий умствен багаж.

Не, нямах предвид това, явно не съм се изразила както трябва, съжалявам. Исках да кажа, че ако се разхождаш с 3 тона грим и 2 парцалки, които едва закриват разни части на тялото не може да се нарече "стил" на обличане, а на разсъбличане. Или пък да тръгнеш на екскурзия по Витоша и да си обуеш най-високите токчета.


Последната промяна е направена от Eαrl Phαntømhive на Съб Май 22, 2010 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Perfection.

Perfection.


Брой мнения : 43
Points : 52
Reputation : 2
Join date : 20.05.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyПет Май 21, 2010 10:05 am

Не винаги, това е глупаво.
Върнете се в началото Go down
Glrk

Glrk


Брой мнения : 335
Points : 423
Reputation : 2
Join date : 23.03.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? EmptyСря Юли 07, 2010 10:45 am

Eαrl Phαntømhive написа:

Но пък има едни хора дето лесно ще познаеш какво слушат - чалгарите. Ама не, не че се разголват, те си ходят почти голи хД Всъщност лесно се познават по - вечната прическа (най-често бухнала и със странна форма), зимата сигурно ще е на най-високите токчета, а пък циците, те, те трябва най-много да се виждат хД И "емотата" лесно се различават и вече омръзват.

Eαrl Phαntømhive написа:
Или пък да тръгнеш на екскурзия по Витоша и да си обуеш най-високите токчета

Eαrl Phαntømhive написа:
Нося тениски на групи и развлечени панталони, но определено не постоянно

А ти като слушаш метъл и се обличаш в тениски с черепи, сугурно носиш изключително голямо морално послание Laughing Ти си пълната противоположност на чалга слушащите - едните се опитват да изглеждат добре, като са толкова вглабени в това, че почват да приличат повече на Ку*ви. А другата крайност пък се опитват да приличат възможно по-малко на хора Laughing

П.П. наистина не мога да определя кои са ми по-смешни: малките ку*вички или малките миьЕтълки Reading
П.П.П. оуууу за малко да не пиша баш по темата. Това със стила музика = стил на обличане, трябва да продължава Маааааааксимум до 17 години, ако и след това продължи, става страшно Mad
Върнете се в началото Go down
http://alexandernachev.weebly.com/index.html
Sponsored content





Дрехите оформят ли стила? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дрехите оформят ли стила?   Дрехите оформят ли стила? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дрехите оформят ли стила?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Музика-
Идете на: