Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_lcap27%Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_lcap27%Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_lcap5%Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_lcap32%Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_lcap9%Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? 62160870 Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? 1059058a

 

 Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??

Go down 
+4
Glrk
Palde
Madame Vilette
gigi
8 posters
АвторСъобщение
gigi

gigi


Брой мнения : 172
Points : 331
Reputation : 0
Join date : 26.01.2010

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyЧет Мар 18, 2010 5:00 pm

Споделяйте..!!!
Върнете се в началото Go down
Madame Vilette
Потребител за месец март 2010 г
Madame Vilette


Брой мнения : 192
Points : 245
Reputation : 11
Join date : 02.02.2010
Age : 35

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyЧет Мар 18, 2010 5:14 pm

Моята топ кофти реплика е : " Ти знаеш ли, че имаш страшни очи?"

Като част от сценарий, изречена от Данаилов е велико, но когато ти го кажат в лице смехът просто прелива от теб! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Palde




Брой мнения : 3
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 09.05.2010

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyНед Май 09, 2010 10:11 pm

"Аууууу лелееее, извинявай ама твои ли са тия хубави очи?"

Отговорих "не бе, една приятелка ми ги даде назаем"
Върнете се в началото Go down
Glrk

Glrk


Брой мнения : 335
Points : 423
Reputation : 2
Join date : 23.03.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyНед Май 09, 2010 10:31 pm

Най-много се смях на: "Аууууу, ама ти на светло си бил по-хубав"... ужасттттттт Mad
Върнете се в началото Go down
http://alexandernachev.weebly.com/index.html
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyПон Май 10, 2010 11:19 am

ха ха ха ами аз не мога да се сетя за такава реплика, тъй като аз не обръщам внимание на подобни индивиди. Може да се каже, че ги подминавам като пътни знаци.
След мен се чува - "мале какви гърди" Laughing но това не бих окачествила като опит за свалка, понеже незнам коя е тази която би обърнала внимание подобни простащини
Върнете се в началото Go down
perfect_stranger

perfect_stranger


Брой мнения : 239
Points : 305
Reputation : 9
Join date : 07.02.2010
Age : 29
Местожителство : Pz

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyПон Май 24, 2010 8:06 pm

Еее, Слава Богу, тези не са ми ги казвали, но ми няха доста забавни като ги четох. Пускам ги от сайта който ги четох: http://joreto-hotter.blogspot.com/2010/01/blog-post.html
Върнете се в началото Go down
Perfection.

Perfection.


Брой мнения : 43
Points : 52
Reputation : 2
Join date : 20.05.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyНед Юни 27, 2010 6:16 pm

'ще ти купя 2 бурканчета с шоколад' или 'ще те науча да свириш на китара' и то всъщност един почти успя с второто..
Върнете се в началото Go down
Ниенор

Ниенор


Брой мнения : 126
Points : 177
Reputation : 3
Join date : 19.03.2010
Age : 31
Местожителство : Абаносовото Графство

Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? EmptyВто Юни 29, 2010 4:54 pm

Madame Vilette написа:
Моята топ кофти реплика е : " Ти знаеш ли, че имаш страшни очи?"

Като част от сценарий, изречена от Данаилов е велико, но когато ти го кажат в лице смехът просто прелива от теб! Laughing Laughing Laughing


И на мен ми се е случвало :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??   Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували?? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя е най-тъпата реплика за свалка която сте чували??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Избери месеца,датата в която си роден/а и цвета на блузата с която си в момента.След това напиши изречението което се е получило.
» Най-голямата лудост, която направих в името на любовта
» Коя е първата картинка която ви се показва в google след като напишете ника си?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Love zone-
Идете на: