Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Приказка EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Приказка EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Приказка EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Приказка EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Приказка EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Приказка EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Приказка EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Приказка EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Приказка EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Приказка I_vote_lcap27%Приказка I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Приказка I_vote_lcap27%Приказка I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Приказка I_vote_lcap5%Приказка I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Приказка I_vote_lcap32%Приказка I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Приказка I_vote_lcap9%Приказка I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Приказка 62160870 Приказка 1059058a

 

 Приказка

Go down 
АвторСъобщение
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

Приказка Empty
ПисанеЗаглавие: Приказка   Приказка EmptyПон Мар 29, 2010 1:36 am

Приказка

Денят, в който го срещнах беше най-прекрасния в живота ми. Никога няма да забравя онзи миг, и онези очи... ,сякаш две паднали от небето звезди блестяха пред мен, и сгряваха с поглед сърцето ми.
Влюбих се. Отначало дори не усетих какво става с мен...
Не вярвах,че съществува толкова силна любов и то от пръв поглед.
Беше най-обикновен летен ден, а някакво странно предчувствие не ми даваше мира, затова излязох да се поразходя.
Слизах по стълбите потънала в мисли, и почти нищо не виждах пред себе си. Подхлъзнах се и паднах на земята...
Колко време съм била в несвяст не зная, но когато се събудих не можах да повярвам на очите си.
Острата болка, която изпитвах изчезна в момента, в който срещнах онзи изпълнен с притеснение и безпокойство поглед. Лежах в коридора, в скута на непознато момче, а наоколо беше пусто и нямаше жива душа. Всичко беше толкова странно, като започнем от часовника, чиито стрелки не мърдаха от местата си, липсата на хора, тишината ... Сякаш времето бе спряло за нас.
Главата ми се въртеше. Опитах се да стана, но не можах. А неговата топла ръка се усука около мен и ме сложи отново в скута си.

-Не ставай, може да загубиш пак съзнание. – каза той, а аз се загледах в това тайнствено момче. Бе направо изумителен, приказно красив, с ангелско лице и невероятни кафяви очи, в които се губех... Изглеждаше побледнял от притеснение, а гласът му толкова загрижен.
Не мога да обясня защо е бил там тогава, но вътрешно ликувах. Той плени сърцето ми още щом го видях, и то взе да препуска така бясно, сякаш се готвеше да разкъса гърдите ми и да изкочи навън.
След това силуетът му взе да избледнява и се отдалечаваше. Вече не усещах ръката му, и докато образът му се губеше една светлина се появи и заслепи очите ми...

Събудих се в болница, отново сама. Казаха ми, че съм паднала, ударила съм си главата. Намерило ме някакво момче, закарало ме в болница, и благодарение на него спасили живота ми.
Мислех си за случилото се, и по точно, за момчето в чийто ръце се събудих, и наистина си дадох сметка, че съм влюбена във него. Чудех се дали бе истински, или само съм сънувала, и докато размишлявах над това вратата на стаята ми се отвори...Беше той.
Така се зарадвах. След него влезе и доктора, “- Ето го момчето, което те доведе”, добави с усмивка той.
Щях да падна от леглото. Значи не само е истински, но е спасил и живота ми.
Невероятно е, как един такъв инцидент сближава хората. От този ден нататък ние непрестанно сме заедно. Съдбата го изпречи на пътя ми, и той се превърна в част от живота ми, част без която трудно бих живяла. Сега сме по-близки от всякога. Главата ми оздравя, и от онази случка останаха единствено красиви спомени. Аз и той се влюбихме още повече един в друг, и накрая... се оженихме. Това беше вторият най- прекрасен ден в живота ми, а първия, вече знаете, беше когато го срещнах.
Върнете се в началото Go down
 
Приказка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Творчество :: Проза-
Идете на: