Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Фен клуб на заблеяните човечета EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_lcap27%Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_lcap27%Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_lcap5%Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_lcap32%Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_lcap9%Фен клуб на заблеяните човечета I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Фен клуб на заблеяните човечета 62160870 Фен клуб на заблеяните човечета 1059058a

 

 Фен клуб на заблеяните човечета

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Фен клуб на заблеяните човечета Empty
ПисанеЗаглавие: Фен клуб на заблеяните човечета   Фен клуб на заблеяните човечета EmptyПон Апр 19, 2010 2:13 pm

Това е местенце за всички приятно разсеяни личности, за всички съзерцатели, а и дори на младите спънати девойки.
Разказвайте различни случки и прочие и прочие. Може дори да издирим най-заблеята личност в света.
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Фен клуб на заблеяните човечета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на заблеяните човечета   Фен клуб на заблеяните човечета EmptyПон Апр 19, 2010 7:06 pm

Love. написа:
Може дори да издирим най-заблеята личност в света.
Надали ще е една такава личност, но сигурно ще съм някъде на трето място в таква класация... Попринцип съм много отнесена и заблеяна, все гледам на някъде и не слушам какво ми говорят хД
Миналата година една приятелка ми разва една случка около 20минути и аз уж бях разбрала, ама нещо... Беше петък, а в събота на обед ние отиваме на уроци. И аз си вървя към спирката на трамвея, където се срещаме и си мисля "Абе, Биби вчера май нещо ми разваше, ама к'во беше... нещо за едно момче... аа не не точнооо... Ъ, а може и да съм проспала просто момента, ще питам след малко.". След 10мин някъде се срешнахме и се започна "Абе, Бибс ти вчера нали ми разкаваше нещо по време на даскало?", "Дааа, защо", "Ама за какво точно говореше?", "Е не помниш ли за оново момче.", "Момче? Какво момче?", "Гого", "Кой Гого?", "А бе нали си раказах?!" "Е, не помня нищо... Мислех, че съм сънувала". И момичето се хвана за главата и каза: "Какво може, брее?! ''Идиот'' такъв! Аз 40минути ти говорих!" "Ааа, аз мислех че са 20. Хихи." И се започна наново историята.
Такива разговори често се ровежда и от мен по време на часовете в училище... аз си блея на някъде госпожата ми говори нещо. И аз след малко размисъл отговарям "Ама кое упражнение?" "Това, което правих досега" "А да" и почвам правилният пример с много мъчение да се сетя какво последно са казали хД
Добре че поне още не са почнали да ми се сърдя за това, че състоянието ми е "always daydreaming".
Върнете се в началото Go down
Perfection.

Perfection.


Брой мнения : 43
Points : 52
Reputation : 2
Join date : 20.05.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Фен клуб на заблеяните човечета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на заблеяните човечета   Фен клуб на заблеяните човечета EmptyВто Май 25, 2010 8:22 pm

И аз съм същото, рядко се заслушвам в някой разговор и накрая запомням половината казани неща и все ме питат дали не съм напушена или не вземам някакви халюциногени ;D По телефона пък въобще не можеш да ме накараш да внимавам, трябва да е нещо наистина важно или близко до акъла ми (повтаряно 50 пъти). Най-често ми се случва да си прибавям разни цифри към уговорен час за среща и все или подранявам или закъснявам. В даскало винаги 'летя' из стаята..и не знам защо се получава така. Много често изяждам подигравките заради това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фен клуб на заблеяните човечета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на заблеяните човечета   Фен клуб на заблеяните човечета Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фен клуб на заблеяните човечета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вечно заспалите Човечета
» AC/DC фен клуб
» Аниме фен клуб
» Фен клуб на стария рок
» фен клуб Хари Потър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Развлечения :: Фен зона-
Идете на: