Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Четете ли книги от интернет? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Четете ли книги от интернет? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Четете ли книги от интернет? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Четете ли книги от интернет? EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Четете ли книги от интернет? EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Четете ли книги от интернет? EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Четете ли книги от интернет? EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Четете ли книги от интернет? EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Четете ли книги от интернет? EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Четете ли книги от интернет? I_vote_lcap27%Четете ли книги от интернет? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Четете ли книги от интернет? I_vote_lcap27%Четете ли книги от интернет? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Четете ли книги от интернет? I_vote_lcap5%Четете ли книги от интернет? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Четете ли книги от интернет? I_vote_lcap32%Четете ли книги от интернет? I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Четете ли книги от интернет? I_vote_lcap9%Четете ли книги от интернет? I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Четете ли книги от интернет? 62160870 Четете ли книги от интернет? 1059058a

 

 Четете ли книги от интернет?

Go down 
+2
^Drama Queen^
gigi
6 posters
АвторСъобщение
gigi

gigi


Брой мнения : 172
Points : 331
Reputation : 0
Join date : 26.01.2010

Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? EmptyСъб Яну 30, 2010 4:34 pm

Мислите ли, че интернет книгите заменят чара на това да седнеш и да вземеш в ръка е една хубава книга, и разбира се да й се насладиш? Аз прочетах няколко книги, така но опредлено според мен това не заменя онази сладост на четенето да държиш истинската книга в ръцете си.
Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
^Drama Queen^

^Drama Queen^


Брой мнения : 55
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : in the arms of destiny :]

Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? EmptyСъб Яну 30, 2010 4:39 pm

Пробвала съм да чета книги от интенет,но като изключим непреставащата болка в очите ми,чувството не е същото.Аз съм привърженичка на истинската книга-на тази,която можеш да си разлистиш,можеш да се насладиш по друг корено различен начин.
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? EmptyСъб Яну 30, 2010 5:13 pm

Обожавам книгите, но четенето на такива на компютър никак не ми се нрави. Е, когато ми се наложи чета от интернет... Но предпочитам да си направя чаша горещ чай, да се излегна на дивана и да разтворя страниците на книгата. (:
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~

~Kiss_me~


Брой мнения : 97
Points : 132
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : В моя собствен свят...

Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? EmptyСъб Яну 30, 2010 6:30 pm

Да вземеш една хубава книга и да четеш било то на дивана,на леглото или на фотьоила би трябвало да е същото като да прочетеш същата книга на компютъра си,но не е.Първо ти е неудобно,второ болят те очите и трето,чувството е съвсем различно.Е,има си и добри страни,като например,че книгата не тежи на ръцете ти(Аз така правя мускули Laughing )

Просто чувството да четеш истинска книга е много по-различно...
Върнете се в началото Go down
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? EmptyСъб Фев 13, 2010 8:51 pm

Прочетох цялата поредица на Хари Потър на компютъра, но си е голяма болка и неудобство, предпочитам книгите да си останат на хартия ^.^
Върнете се в началото Go down
Fitzroy

Fitzroy


Брой мнения : 64
Points : 72
Reputation : 2
Join date : 15.04.2010
Age : 36
Местожителство : Somewhere in the Universe

Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? EmptyПет Апр 23, 2010 9:58 pm

Когато мога да си позволя да притежавам книгата, няма по-голямо удоволствие от това да седна ида чета. Но не винаги мога да си позволя да я купя, а и не всички ги има издадени и преведени на нашия пазар. Или пък някои отдавна са преведени и вече ги няма като книги, а само в нета. Например някои от по-старите романи на Нора Робъртс не мога д аги намеря на книжен носител. А пък книги, които не са преведени на бг и ги няма на нашия пазар, а сапрекалено скъпи, за да ги поръчам, нямам друг избор освен д аги чета в нета или да си ги изтегля. Например в нета четох трета и четвърта част на Здрач серията. Поне се чете бързо. Не бях очарована, но това е друга тема. А пък любимите ми серии за Вики Нелъсн и Хенри Фицрой (чиято фамилия ползвам за ник) ги имаше само в нета. Накрая успях да си купя първата книга, но ми струва 22 лева. Е, някои може да си кажат, че не е скъпо, но са пет книги това. Всъщност Хари Потър поредицата излиза по-скъпо като се замислиш...но пък не винаги имаш възможност да си го позволиш. И имах късмет да попадна на човек, който ги е чел и ми даде линк към торента и си ги свалих. Естествено, пак предпочитамв да си чета книгите и те да са в ръцете ми, но понякога обстоятелствата налагат другото и то е по-добрия вариант.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Четете ли книги от интернет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли книги от интернет?   Четете ли книги от интернет? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Четете ли книги от интернет?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какви книги обичате да четете?
» Коя книга четете в момента?
» Цитати от книги
» Купувате ли книги?
» Книги, които не може да дочетете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Книги и Преса-
Идете на: