Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_lcap27%Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_lcap27%Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_lcap5%Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_lcap32%Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_lcap9%Моят дневник, или някакво негово подобие. I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Моят дневник, или някакво негово подобие. 62160870 Моят дневник, или някакво негово подобие. 1059058a

 

 Моят дневник, или някакво негово подобие.

Go down 
АвторСъобщение
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Моят дневник, или някакво негово подобие. Empty
ПисанеЗаглавие: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyСъб Яну 30, 2010 5:22 pm

Цял ден стоя в къщи и се чувствам много тягостно. Сега поне гледам "Железния светилник, та поне малко се разнообразявам. Но да си кажа, че ме заболя дупарата да седя на стола.
bom Не ме свърта на едно място. Искам да творя нещо, но това мога да го правя единствено, когато съм сама и никой не еме занимава.
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Моят дневник, или някакво негово подобие. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyВто Фев 09, 2010 9:08 pm

Тебе май те позабравих! Извинявай.
Утре ще имаме хотелка практика Shocked Йее ще перем или ще гладим чаршафчета - супер забавнооо!
Ще сгъваме калъфките в пералнята, докато тези които работят там пушат или просто се скатават.

Казват, че училищните години били най-хубавите, но аз така и не изградих приятелства през всичките тези години, поне в училище. Чувствам се толкова сама и чакам с нетърпение да мине денят. И така си текат дните, месеците и... годините. Всичко отлита - забравя се! Би ми се искало да имам поне един приятел в даскало. но нищо - карай и така съм добре.
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Моят дневник, или някакво негово подобие. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyЧет Фев 25, 2010 3:26 pm

scratch Не вярвах, че съм такъв егоист в очите на другите - човек, който почти непрекъснато мрънка, а се осмелява да говори за това, че трябва да се сдържаме с оплакванията и да не наторварме останалите. Такава ли съм наистина?! Едно човече, което не спра да пада и да се самообвинява за всяко нещо? И ако съм такава, как съм могла дори и за моент да не се замисля, че по този начин наранявам тези, около мен.
Все още не мога да възприема, че тези чувства са се таяли от него. Ами ако това е в изблик на гняв и огорчение от приятелите му? Но и във всяко нещо си има и парченце истина. Навярно е прав - аз съм просто един егоист и не оценявам нещата, който ми се предлагат!?
Наистина - такъв приятел ли съм - който непрекъснато мрънка и не оставя другите да си кажат болката!?

И ако всичко това се чудя какво трябва да направя, за да променя ситуацията?!
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Моят дневник, или някакво негово подобие. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Моят дневник, или някакво негово подобие. EmptyПет Мар 12, 2010 8:32 pm


Та положението е сериозно, поне за мен де. Според някои ще им се стори глупаво и налудничево, но съм готова да го направя.
Търся някаква почасова работа, която да мога да работя следобед. И нашите да не знаят за нея. Трябват ми пари спешно :/ не за мен - издържам се някак си, а за човека, който обичам..
Иначе обстановката е много поетична - тъмна стая, чува се само как духа климатика и щракането на пръстите ми клавиатурата и (изтичащите ми очи). Друго, което искам да вметна е, че си сериозно обмислям да не завърша бълг. фиология и да се занимавам с частни уроци и евентуално някъде да работя. Защото идват гладни години и всеки вече улегнал човек се замисля за осигуряването си и т.н. Въпросът е все пак тука ли ще съм тогава и има ли смисъл да ги планувам тия неща?!
Много въпроси стоят пред мене и кой точно да поема Smile Имам все пак времето все още да избера, но пък до кога ли ще се чудя?!
Стига толкова, че главата ми тежи от толкова взиране в монитора на пустия лаптоп...
,
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Sponsored content





Моят дневник, или някакво негово подобие. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Моят дневник, или някакво негово подобие. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моят дневник, или някакво негово подобие.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» дневник

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Развлечения :: Дневници-
Идете на: