Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
БеГе суперстар EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
БеГе суперстар EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
БеГе суперстар EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
БеГе суперстар EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
БеГе суперстар EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
БеГе суперстар EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
БеГе суперстар EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
БеГе суперстар EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
БеГе суперстар EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
БеГе суперстар I_vote_lcap27%БеГе суперстар I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
БеГе суперстар I_vote_lcap27%БеГе суперстар I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
БеГе суперстар I_vote_lcap5%БеГе суперстар I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
БеГе суперстар I_vote_lcap32%БеГе суперстар I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
БеГе суперстар I_vote_lcap9%БеГе суперстар I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
БеГе суперстар 62160870 БеГе суперстар 1059058a

 

 БеГе суперстар

Go down 
АвторСъобщение
Glrk

Glrk


Брой мнения : 335
Points : 423
Reputation : 2
Join date : 23.03.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

БеГе суперстар Empty
ПисанеЗаглавие: БеГе суперстар   БеГе суперстар EmptyВто Авг 10, 2010 10:50 am

БеГе суперстар




Здравейте, аз съм Трум и съм супер звезда. Винаги съм бил известен и популярен сред хората. Харизматичен съм, такова, макар и да не харесвам хризантеми или пък гербери, даже не харесвам и теменужки, което е странно, понеже теменужките са готини по принцип, но някак си не ми допадат, като ги гледам на изкуствена светлина. Харесвам пудра захар.

Разбрах, че ще съм супер звезда от много ранна възраст. Един път изпих литър и половина препарат за почистване в детската градина и всички ме аплодираха. Това беше ключов момент в живота ми – бях център на вниманието. Хареса ми. След това лелката каза на родителите ми, че имам някакъв синдром. Може би точно този синдром ме е определил като човек, който идеално да се вписва в българския елит.

Пак искам да подчертая колко много ме радва, че хората ме харесват и обичат, просто няма нищо по-хубаво от това да видиш свой фен на улицата и той да ти се усмихне и да ти помаха. Вчера, например, един човек ми махна от прозореца на автобус. Мисля, че беше с недъг, понеже видях само средния пръст на ръката му. Това идва да рече, че имам фенове дори и сред неравностойните групи. Стана ми тъжно за този човек, дори малко поплаках, когато се прибрах вкъщи. Както и да е, жестът му ме зареди за целия ден.

Нямам предвид „зареди“ в смисъл на „зареди ми батерията“, защото аз освен от пеене и фитнес разбирам и от електричество – един път ми се случи да пренощувам в трафопост. Едни мои много добри приятели ми спретнаха номер за рождения ми ден, още се смеем от време на време – прекарах около 12 часа във Фарадеев кафез. Как им се хванах на акъла, не знам. Шегаджии.

Освен че съм публична личност и ходя редовно по разни предавания (в повечето случаи поканен), аз отделям голяма част от времето си за личностно усъвършенстване и търсене на духовното в себе си. Даже се записах на курс „Спасете душата си с Цян Калий”, не издържах дълго, понеже този Цян Калий така и не се появи да води някаква лекция – много непрофесионално от негова страна. Малко се разочаровах, понеже хората там бяха много приятни и ми допаднаха по характер – носеха черно и не говореха. Понякога обичам да ходя на кафе с приятелите си и да не си говорим, много е разтоварващо. Като казах приятели, съм длъжен да спомена, че моите са много. Въображаемият ми приятел от гимназията е все още с мен, даже той ме насочи към поп фолк сцената. Чичо ми, пък, е най-добрият ми приятел – той ме научи да свиря на духови инстументи, само не мога да разбера защо настояваше по време на уроците да стоя в скута му. Но това е незначителна подробност, тогава бям малък – на осемнайсет и половина.

Когато славата ми писне, аз захвърлям всички светски ангажименти и отивам на кола маска. Моята козметичка Гери е много добър събеседник, като стане въпрос за дълбоко интелектуални теми. С нея редовно четем списания и вестници и най-вече хороскопи, после ги коментираме. Веднъж четохме разкази на Франц Кафка, по погрешка естествено, но ми хареса разказа за човека насекомо. Ако аз бях насекомо, нямаше да съм пчела, защото щеше да ми се наложи да събирам прах от хризантеми, гербери и теменужки, а както уточних в началото те не ми харесват. Ако наистина бях насекомо, може би щях да съм търтей. Търтеите са готини, има нещо мачовско в тях. Харесвам търтеите.

Довиждане, аз съм Трум, все още супер звезда.

*Трум няма нищо общо с реалността
Мade by Alex - Alex
Върнете се в началото Go down
http://alexandernachev.weebly.com/index.html
 
БеГе суперстар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Образование и наука :: Любопитно-
Идете на: