Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Последния филм който сте гледали е? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Последния филм който сте гледали е? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Последния филм който сте гледали е? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Последния филм който сте гледали е? EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Последния филм който сте гледали е? EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Последния филм който сте гледали е? EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Последния филм който сте гледали е? EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Последния филм който сте гледали е? I_vote_lcap27%Последния филм който сте гледали е? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Последния филм който сте гледали е? I_vote_lcap27%Последния филм който сте гледали е? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Последния филм който сте гледали е? I_vote_lcap5%Последния филм който сте гледали е? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Последния филм който сте гледали е? I_vote_lcap32%Последния филм който сте гледали е? I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Последния филм който сте гледали е? I_vote_lcap9%Последния филм който сте гледали е? I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Последния филм който сте гледали е? 62160870 Последния филм който сте гледали е? 1059058a

 

 Последния филм който сте гледали е?

Go down 
+11
Love.
Lavatera
Madame Vilette
Грейпфрут.
Geast
Mixi
^Drama Queen^
cyanide sun
sparkling_dust
~Kiss_me~
gigi
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
gigi

gigi


Брой мнения : 172
Points : 331
Reputation : 0
Join date : 26.01.2010

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Яну 30, 2010 10:16 pm

Последно гледах "Железният светилник" и след това някакво филмче на Дисни.
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~

~Kiss_me~


Брой мнения : 97
Points : 132
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : В моя собствен свят...

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Яну 30, 2010 10:17 pm

Май беше "Аватар".КОлко съм отнесена!Дори какво гледах днеска не зная! Laughing
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Яну 30, 2010 10:23 pm

Последно гледах "Грозната истина"(много приятен филм) и "Послепис: Обичам те!"(един от малкото истински филми, предизвика много объркващи чувства у мен). Препоръчвам и двата филма. А Джерард Бътлър стана един от любимите ми актьори с тези си две роли.
Върнете се в началото Go down
cyanide sun

cyanide sun


Брой мнения : 16
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 30.01.2010

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Яну 30, 2010 10:54 pm

Филм. Леле, наистина не помня, от много отдавна не съм гледала филми.. Май последно гледах филм през декември, когато гледах "Графинята" за Ержебет Батори *bow* <3
Напоследък наблягам на сериалите XD Последно гледах The IT Crowd, сезон 3, епизод 4. Голям майтап.
Върнете се в началото Go down
^Drama Queen^

^Drama Queen^


Брой мнения : 55
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : in the arms of destiny :]

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Яну 31, 2010 12:26 pm

За последно гледах "Незабравимата" и веднага се превърна в един от любимите ми флми.Дава ти възможност да се замислиш върху живота,върху това,което имаш...за истински важните неща,които много често пренебрегваме.Наистина си залужава гледането. :]


Последната промяна е направена от ^Drama Queen^ на Нед Мар 14, 2010 3:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~

~Kiss_me~


Брой мнения : 97
Points : 132
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : В моя собствен свят...

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Яну 31, 2010 2:02 pm

"Необикновен филм" (така се казва)
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Фев 07, 2010 12:10 am

"Аватар"
Страхотен филм!!! Толкова много красота, нежност и любов. Беше приятно изживяване, а и филмът носи поуки със себе си. Наистина всички хора трябва да се замислим малко повече за планетата, която обитаваме. Все пак, ако загине тя, ще загинем и ние.
"След дипломирането"
Приятно и разтоварващо филмче. Да, беше от онези с предсказуемия край, но все пак не съжалявам, че го гледах. Живеем в такива времена, в които би било трудно да се направи нещо невиждано и оригинално по сюжет. И все пак филмът ме накара да се усмихна, пък и е подходящ за хората, които са забравили кое е важно в живота. (:
Върнете се в началото Go down
Mixi

Mixi


Брой мнения : 111
Points : 121
Reputation : 3
Join date : 01.02.2010

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Фев 07, 2010 2:26 pm

Не гледам много филми. Последният беше New Moon. Определено е по-добър от Здрач. Има още какво да се желае. Може би защото все пак пресъздава чувството от книгата. Не напълно, но успява. Smile
Върнете се в началото Go down
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Фев 13, 2010 8:36 pm

"The 13th Warrior", за втори път, много добро филмче ^.^
Върнете се в началото Go down
Грейпфрут.

Грейпфрут.


Брой мнения : 10
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 13.03.2010

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 1:13 am

up in the air
наистина не очаквах да ми хареса толкова. <33
Върнете се в началото Go down
Madame Vilette
Потребител за месец март 2010 г
Madame Vilette


Брой мнения : 192
Points : 245
Reputation : 11
Join date : 02.02.2010
Age : 35

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 10:21 am

Дори в момента го гледам Razz The Jane Austen Book club за сега ми харесва Inlove Inlove Inlove
Върнете се в началото Go down
Lavatera

Lavatera


Брой мнения : 53
Points : 63
Reputation : 0
Join date : 21.02.2010
Age : 34
Местожителство : Пловдив

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 1:56 pm

"Big Fish", отново. Един от най - любимите ми. sunny
Невероятно въображение, и много за казване.
Върнете се в началото Go down
http://bezplatni-misli.blogspot.com/
^Drama Queen^

^Drama Queen^


Брой мнения : 55
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : in the arms of destiny :]

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 3:46 pm

"My sister's keeper"-без думи,наистина не намирам подходящите епитети,с които да изразя колко вида емоции преминаха през мен,докато гледах.Изключително въздействаща драма,но не препоръчвам за прекалено емоционалните хора,защото самата история е доста тежка за възприемане.И актьорският състав ми допадна..Камерън Диаз <3 <3 <3
Върнете се в началото Go down
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 5:38 pm

"Последна ваканция" - едно много приятно и свежо филмче Smile
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
my.wild

my.wild


Брой мнения : 34
Points : 42
Reputation : 1
Join date : 19.02.2010
Age : 32

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 6:33 pm

Алиса в Страната на Чудесата (Alice in Wonderland). Много хубав филм. Актьорската игра определено е на ниво, съжетът разбира се е нещо на всички познато и именно това го прави още по-забавен. Героите са направени много готини, дори бих казала малко чалнати Very Happy . Ефектите са на ниво и самото настроение, което създава филма също. Някак си с повече хумор и по-свеж от по-старите версии. Препоръчвам го както за деца, така и за по-големи хора (защото след него и те ще усетят детското в себе си Razz ) .
Върнете се в началото Go down
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyНед Мар 14, 2010 10:15 pm

Шерлок Холмс 2009
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyПон Мар 29, 2010 6:30 pm

"The blind side"- доста се двоумях дали да го тегля, но в крайна сметка, когато разбрах, че Сандра Бълок е взела Оскар, именно за ролята си в този филм реших да го изгледам. Не съжалявам, че го направих, защото филмът бе много стойностен- бе толкова земен и истински. Хареса ми много!
"Remember me"- понеже ми бяха казали, че филмът завършва с лош край, през цялото време очаквах да се случи какво ли не, но в крайна сметка, отново останах изненадана. Филмът събуди много странни чувства у мен. Не мога да отрека, че бях много тъжна след края му, просто си стоях и размишлявах над това, което имам и колко глупаво постъпвам понякога, неоценила онези малки мигове. Макар и тежък, не само, заради края, но и заради сюжета като цяло, филмът ми хареса много, защото бе една своеобразна интерпретация на истинската страна на живота, с неговите и хубави, и лоши страни.
Върнете се в началото Go down
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyПон Мар 29, 2010 6:46 pm

"Звезден прах" - да, това беше книга, която така и не можах да прочета!
Много ми хареса приказният свят, който отвежда героите. Бих искала и аз да съм на мястото на героинята <3
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
^Drama Queen^

^Drama Queen^


Брой мнения : 55
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : in the arms of destiny :]

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyПет Апр 02, 2010 5:35 pm

С дъх на канела
Нямах никакви очаквания за филма,
просто реших да видя за какво е толкова прехвален и не
останах разочарована.Филмът е уникален по всички параграфи,особено
актьорската игра на главните герои.В началото всичко ми се
развиваше доста бързо и имаше вероятност да не ми
хареса от чак толкова любов,но пък не
бяха прекалили,намерили са точната мярка на романтичното във филма.
Заслужава си да се гледа,ще видя дали и книгата е толкова хубава<33
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyЧет Апр 08, 2010 6:24 pm

"С дъх на канела"- Побързах да го гледам след като прочетох книгата, която е прекрасна, но като че ли филмът не ми хареса толкова. Все едно нещо му липсваше или пък запленена от книгата, очаквах прекалено много. Не знам, но винаги когато гледам филм, след като съм прочела книгата, по която е направен, не оставам много доволна. Ако първо бях гледала филма, може би щеше да ми хареса повече.
Но все пак и той си имаше силните моменти... Харесаха ми сцените Джон и баща му. <3 Чувствата от книгата бяха перфектно пресъздадени. Като че ли обаче с любовта между Джон и Савана не се бяха справили толкова добре, поне аз не я усетих такава, каквато беше описана от Никълъс Спаркс. Имаше ги моментите Савана и Джон, но не бяха това, което очаквах да са, освен в края на филма, там определено се бяха справили блестящо.
Все пак, хубав филм, гледайте го, но ако наистина искате да почувствате духа на историята, прочетете книгата. (:
Върнете се в началото Go down
Ниенор

Ниенор


Брой мнения : 126
Points : 177
Reputation : 3
Join date : 19.03.2010
Age : 31
Местожителство : Абаносовото Графство

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyЧет Апр 08, 2010 7:26 pm

Titanic.
Гледала съм го няколко пъти, но така и не устоях за пореден да си го пусна.Дали е заради начина, по който улавя такива драматични събития(НЕ говоря за съдбата на Джак и Роуз) или просто заради спомените от малка, не съм сигурна, но Титаник определено е един от филмите, които АБСОЛЮТНО всеки трябва да изгледа.
Върнете се в началото Go down
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Апр 10, 2010 4:12 pm

Kara no Kyoukai - The Garden of Sinners - Movie 4 - Void Shrine
Върнете се в началото Go down
perfect_stranger

perfect_stranger


Брой мнения : 239
Points : 305
Reputation : 9
Join date : 07.02.2010
Age : 29
Местожителство : Pz

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Апр 10, 2010 5:18 pm

The imaginarium of doctor Parnassus :55:

А си мислех, че картите водят го пристрастяване
Върнете се в началото Go down
Lavatera

Lavatera


Брой мнения : 53
Points : 63
Reputation : 0
Join date : 21.02.2010
Age : 34
Местожителство : Пловдив

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyСъб Апр 17, 2010 8:17 pm

"С дъх на канела"

Очаквах повече от филма и все пак беше приятен за гледане, макар че моментите баща-син, ми бяха по - силни от тези любим-любима.
Върнете се в началото Go down
http://bezplatni-misli.blogspot.com/
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? EmptyВто Апр 20, 2010 8:16 pm

The Bounty Hunter - Много забавен филм. Да, беше един от тези, които имат предсказуем край, но все пак беше приятно изживяване. Пък и, Дженифър Анистън и Джерард Бътлър. <3 На Джерард определено му отиват подобен типаж роли, справя се блестящо.
Ненатоварващ и забавен филм. Препоръчвам го.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последния филм който сте гледали е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм който сте гледали е?   Последния филм който сте гледали е? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последния филм който сте гледали е?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Най-глупавият филм..?
» Какъв филм бихте режисирали?
» "Любим смс, който пазя..."

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Кино и ТВ-
Идете на: