Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_lcap27%Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_lcap27%Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_lcap5%Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_lcap32%Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_lcap9%Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ 62160870 Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ 1059058a

 

 Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Moonstalker

Moonstalker


Брой мнения : 27
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 26.01.2010

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Яну 31, 2010 4:18 pm

Такаа т'ва е мойта тема.
Като за начало леко да ви запозная с мен.
Може да ме знаете като един от никовете изброени в заглавието ;D
Иначе се казвам Алекс (никаква Сашка !!! ) на 15 съм. Искам да стана хирург, уча постоянно ако не уча играя WoW~
Твърдя, че съм Господ.Не слушам музика xDD знам, че само от "не слушам музика" си създадохте мнение за мен.
Което е н а п ъ л н о погрешно. Гледам House MD Спешно отделение Клъцни срежи xD анатомията на Грей Lost и тн.
Ся е ваш ред. Питайте нещо...
Върнете се в началото Go down
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Яну 31, 2010 4:23 pm

Нали ще се грижиш за мен, ако някой ден се наложи да ме отварят? cyclops
Обичаш ли ролца от раци?
Какво ще направиш, ако един ден завариш Доктор Хаус в леглото си?
Колко гривни мислиш да си туриш утре на ръцете преди да излезеш за даскало?
Да ти издигнем ли олтар в Русе?
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Moonstalker

Moonstalker


Брой мнения : 27
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 26.01.2010

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Яну 31, 2010 4:38 pm

Естествено , ще бдя над теб като майка орлица :д
Ролца от рации <3333
Хххх ще се стресна ;D
Както обикновено 5-6
Не отказвам ^^
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Яну 31, 2010 8:57 pm

Здравей!
А защо не слушаш музика? Razz
От кой град си?
Какво би предпочела- разходка в парка или обиколка по магазините?
Любим автор? А книга?
А защо искаш да станеш точно хирург?
Ден или нощ? И защо?
Как започна да снимаш? И кое е най-приятното нещо в снимането? (винаги ми е било любопитно, тъй като аз не се занимавам с фотография)
Кой е любимият ти цвят и защо?
И като за край- Защо твърдиш, че си Господ? Razz
Толкова за сега. А и определено твърдението ти, че не слушаш музика ме обърка, вместо да създаде някакво мнение. Wink
Върнете се в началото Go down
Moonstalker

Moonstalker


Брой мнения : 27
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 26.01.2010

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Яну 31, 2010 9:12 pm

уо
Амии... не слушам музика, защото не ми харесва
Русе ;d
Магазини <3
ъъ атлас анатомий человека нищо, че не знам руски картинките rock ;D
По въпроса, защо искам да стана хирург мога да говоря (пиша) с часове.Ама на кратко 3 месеца от лятото прекарах в болницата когато се прибирах четях анатомии и друга медицинска литература, защото ми беше интересно ( и все още ми е ) обичам болници никого не обичам толкова колкото болницата на истина, може би само себе си.Шсичко тръгна от там, че чаках пред интензивното една вечер към 9 и нещо и нали то минават разни хора на колички с разни тръби и гадости по тях и на сички им ставаше гадно само на мен не.Напротив много ми беше интересно и така...
Нощ. хаха... защоо хаха
Ммм много исках да снимам ама много и постоянно катовидех нещо хубаво казвах "е тва ся ако имах с кво да о снимам" и те наще се пречупиха под силния ми психически терор, че ми купиха канон-а ;D най - приятното... ъм то ми е се там аз не глася нещата които снимам минавам прая 4382645283458 снимки после от всичките става само 1 xD аз обичам да ги оправям на photoshop-a ^^
Господ съм... защото съм.
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyНед Яну 31, 2010 9:31 pm

Хм, интересен човек си. Ам знаеш ли, може и наистина да си нещо като Бог, стига да станеш хирург. Все пак хирурзите спасяват човешки животи, right?
Та, опиши се с един глагол, едно съществително и едно прилагателно?
Кое е най-хубавото нещо, което някой ти е казвал?
Обичаш ли да мечтаеш?
Вярваш ли, че човек е роден с точно определна цел?
Върнете се в началото Go down
Moonstalker

Moonstalker


Брой мнения : 27
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 26.01.2010

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyПон Фев 01, 2010 5:23 pm

Аз не се съмнявам, че съм бог ;D
глагол - подскачам
съществително - анатомия
прилагателно - зла
Най хубавото нещо >.> , защо ли не се сещам.
М аз мечтая само за едно нещо ама го мечтая много “.“
Ем да...
Върнете се в началото Go down
Mixi

Mixi


Брой мнения : 111
Points : 121
Reputation : 3
Join date : 01.02.2010

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyПон Фев 01, 2010 6:04 pm

1. Даваш ли си аватара?
2. 1 не е на сериозно
3. Е вярваш ли в друг господ освен себе си?
4. целта оправдава ли средствата?
5. Какъв хирург по-точно?
6. Мислиш ли, че мечтата ти ще е същата след години? Защо?
Върнете се в началото Go down
jrockgirl




Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 28
Местожителство : Там някъде

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyПон Фев 01, 2010 9:20 pm

1.Защо казваш,че си господ?
2.Като игнорираме това..ти вярваш ли в него?
3.Защо дъ ф*к не слушаш музика?
4.Мислиш ли,че като порастнеш и ако станеш хирург ще си работохолик?
5.Обичаш ли гларуси?
6.Плачеш ли често?Защо?
Върнете се в началото Go down
Moonstalker

Moonstalker


Брой мнения : 27
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 26.01.2010

Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ EmptyПон Фев 01, 2010 9:49 pm

1. Даваш ли си аватара? Крадени неща не давам ;Д
3. Е вярваш ли в друг господ освен себе си? Ммм не
4. целта оправдава ли средствата? Да
5. Какъв хирург по-точно? Онко
6. Мислиш ли, че мечтата ти ще е същата след години? Защо? Защо ли , защото от доста време е такава, а и най хубавите си дни преживях в болницата и нищо не може да ги замести.

1.Защо казваш,че си господ? - Защото съм
2.Като игнорираме това..ти вярваш ли в него? Винаги съм имала вяра в себе си
3.Защо дъ ф*к не слушаш музика? Трябва ли ?
4.Мислиш ли,че като порастнеш и ако станеш хирург ще си работохолик? Абсолютно, ще се лиша от всякакъв личен живот и ще спасявам хора докато не изкупя греховете си :^)
5.Обичаш ли гларуси? Не
6.Плачеш ли често?Защо? Не често , но се случва когато някой много ме ядоса >.>
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^   Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Stalker, Darky, Kasi, Foxy, House, Fighter, Poker face ...if you don't know me I'm just God ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» House/Trance/Chill-Out

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Развлечения :: Местенце за вас потребителите-
Идете на: