Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Частните уроци или подготовката в училище? EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap27%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap27%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap5%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap32%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap9%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Частните уроци или подготовката в училище? 62160870 Частните уроци или подготовката в училище? 1059058a

 

 Частните уроци или подготовката в училище?

Go down 
4 posters

Частните уроци или подготовката в училище?
Училище, там е истината!
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap50%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
Ако не бяха частните уроци, още да съм 4-ти клас.
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap13%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
В училище нищо не може да се научи!
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap25%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Плащам си за да ме учат, не да отбивам номер :)
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap0%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
За повече от "държавното" нямам възможност :/
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap0%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не ходя на училище.
Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_lcap12%Частните уроци или подготовката в училище? I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Общо гласове : 8
 

АвторСъобщение
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

Частните уроци или подготовката в училище? Empty
ПисанеЗаглавие: Частните уроци или подготовката в училище?   Частните уроци или подготовката в училище? EmptyПет Фев 26, 2010 10:09 pm

До колко родното ни образование ни дава нужните знания или от безкрайното море от безмислена или зле написана информация абсолютно нищо не ни влиза в главите?
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

Частните уроци или подготовката в училище? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частните уроци или подготовката в училище?   Частните уроци или подготовката в училище? EmptyПет Фев 26, 2010 10:23 pm

Ами глупостите в учебника на всички им е ясно че не помагат много, ако не са предварително обеснени от учителя... Какви ли не измиюлютини пишат, но пък зависи и какъв е учителят и как преподава. Господина по немски обича да казва : "За какво ще си давате парите по частни учители като имате 648 часа на година немски и то безплатно?!", като се има предвид начина му на преподаване е доста прав. И все пак толкова зле написана информация, че да не ти влезе в главата няма! Ако имаш желание да го научиш ще го научиш.
Върнете се в началото Go down
Mixi

Mixi


Брой мнения : 111
Points : 121
Reputation : 3
Join date : 01.02.2010

Частните уроци или подготовката в училище? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частните уроци или подготовката в училище?   Частните уроци или подготовката в училище? EmptyПет Фев 26, 2010 11:45 pm

Не ходя на училище. Така де, завърших. Ами какво да ви кажа - частните уроци не са нищо друго, освен бизнес.
1. Учениците не внимават в клас, имат УЖАСНА дисциплина. Как да се запомни нещо? И какво, отиват на уроци, за да научат нещо.
2. Учители, на които или им е до гуша от недисциплинирани и несериозни ученици, или наистина не ги е грижа. И не се преподава както трябва.
Следователно - всички ходите на частни уроци и си давате парите за неща, които трябва да научите в училище. Не че аз не бях така, и аз посещавах частни уроци. Просто времето за уроци в училище беше малко, затова трябваше и нещо допълнително.
Но образователната система като цяло е толкова скапана, особено тук в България, че и да имаше старание и от двете страни, пак щеше да е същата идиотщина.
Върнете се в началото Go down
^Drama Queen^

^Drama Queen^


Брой мнения : 55
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 29.01.2010
Местожителство : in the arms of destiny :]

Частните уроци или подготовката в училище? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частните уроци или подготовката в училище?   Частните уроци или подготовката в училище? EmptyНед Мар 07, 2010 10:25 am

Според мен всичко зависи от средата в даденото училище,учителите,методите на преподаване.Ако си в училище с ниска дисциплина,породена от поведението на учениците,естетсвено,че това ще пречи на учебния процес.Учителите също са много важни-ако те не могат да осеят всички глупости,написани в учебниците, и не обяснят най-важните неща,нормално е да имаме нужда от частни уроци.Единствено в 7 клас ходих на уроци по математика,защото госопжата ми беше некадърна,но сега попаднах на много свестни преопдаватели,които действително си разбират от работата.И съучениците ми имат същите интереси като мен,така че е в наш плюс да не си пречим.А и с частните уроци не е много сгурно дали ще успея да помогнат,по-скоро биха пречили,поне лично при мен тка стана...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Частните уроци или подготовката в училище? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частните уроци или подготовката в училище?   Частните уроци или подготовката в училище? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Частните уроци или подготовката в училище?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гафове в училище
» Униформите в училище
» Агресията в училище
» Магическо училище "Лонър"
» Покана за Арт Резиденция "Старото училище" 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Развлечения :: Лаф'моабет-
Идете на: