Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_lcap27%Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_lcap27%Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_lcap5%Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_lcap32%Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_lcap9%Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 62160870 Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 1059058a

 

 Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Glrk

Glrk


Брой мнения : 335
Points : 423
Reputation : 2
Join date : 23.03.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 9:22 pm

Това е идеята на Моногамията. Когато се обържеш с някой, с който създаваш семейство... да НЕ му изневеряваш... Да си с него ФОревър. А не да да имаш краткотрайни връзки с разни хора
Върнете се в началото Go down
http://alexandernachev.weebly.com/index.html
Денерис

Денерис


Брой мнения : 14
Points : 21
Reputation : 1
Join date : 17.06.2010

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 9:27 pm

Добре, до сега колко пъти си се женил?! Девойчето пуснало темата, едва ли е имала предвид брачна връзка. Никой не говори за врак и семейство или поне не аз.
Върнете се в началото Go down
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 9:37 pm

В тази тема всеки си изразява мнението за моногамията. В случая авторката на темата е имала предвид моногамията в една връзка. Повечето от потребителите са тинейджъри и предполагам никой не се замисля сериозно на тема "брак" или "дали брачният им партньор ще им е достатъчен" в тази си възраст.... Освен това голяма част от тях не са имали сексуална връзка.
Върнете се в началото Go down
perfect_stranger

perfect_stranger


Брой мнения : 239
Points : 305
Reputation : 9
Join date : 07.02.2010
Age : 29
Местожителство : Pz

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 9:52 pm

Джени ако ми беше наблизо щях да те разцелувам. Аскам да си изразите своето мнение и то да е колкото е възможно по-ясно. Какво ви е мнението за моногамията в обикновенна връзка и какво е то (мнението) в връзката, която ще продължи до края на живота ви са две различни неща (а аз съм на приципа "Разликата между каприза и "вечната любов" е само тази, че капризът трае малко повече")
Върнете се в началото Go down
Glrk

Glrk


Брой мнения : 335
Points : 423
Reputation : 2
Join date : 23.03.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 9:56 pm

НО термина Моногамия не може да бъде изпозван за временна връзка. По-добре името на темата да беше... отворена врзъка. Това се опитвам да ви обясня.... не можеш да изпозваш един термин, а да го разбираша както ти си искаш
Върнете се в началото Go down
http://alexandernachev.weebly.com/index.html
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 1:23 am

Алекс, променила съм името на темата. Прав си за термините, но специално тук, аз мисля, че стана ясно, че авторката на темата не е имала предвид моногамията в брака, а във една връзка. Нека не бъдеме дребнави. На всички им стана ясно за същината на темата. Дали термина е бил употребен на място или не, не е чак толкова важно, след като се подразбира за какво става въпрос.
Сега вече всеки може да си изрази мнението - и опитните и неопитните, всеки да каже какво мисли по въпроса - кеф му било за моногамията, кеф му за "отворените връзки".
Върнете се в началото Go down
perfect_stranger

perfect_stranger


Брой мнения : 239
Points : 305
Reputation : 9
Join date : 07.02.2010
Age : 29
Местожителство : Pz

Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 8:56 pm

И ето една много добре описана гледна точка:

Аз съм моногамна. Серийно моногамна. Не съм само с един мъж през цялото време, но когато съм с един мъж, не си мисля за друг и не желая друг.
Нямам голяма бройка мъже. Четирима само. Не гоня бройката, винаги съм гледала чувствата. Ако не обичам мъжа и той не е единствения, който желая в момента, въобще не стигам до инт...имност с него. Не съм като онези кучки дето само се чудят кого да излашкат. Винаги съм им се чудела. Аз просто се отдавам само на един изцяло и всичко останало е без значение.
Например тази сутрин в осем ми се обади първата ми голяма любов. “Ела да те прослушам в офиса ми”. Отидох, естествено, той ми е първата голяма любов. Така страстно се любихме. Не си и помислих за друг мъж. Нали вече ви казах, моногамна съм. Имахме такава луда история. Невероятни спомени. Винаги е бил до мен, когато съм имала нужда. Както сега. Толкова го желаех. Подпря ме на парното с гръб и ми доказа колко много означаваме един за друг. Върха си беше, какво да ви разправям. Прибрах се взех си душ, и тъкмо да седна на компютъра да початя, получавам смс: “Долу в барчето под вас съм.”. Втората ми голяма любов. Не слязох в барчето, ами му пуснах смс: “Ами качвай се де”. Толкова рядко го виждах, не живее в града ни вече идва от време на време. Нахлу като невиждал жена. Направихме го прави до стената. Беше невиждан секс. Моногамен. Изгоних го бързо обаче. Съпругът ми си идваше понякога да обядва, а наближаваше 12.00 часа.
Поизмих се и тъкмо влязо в ритъма на ежедневието мъжа ми влезе. “Мила, толкова малко време оставаме сами”. Аз тъкмо правех салатата. Много обичам мъжа си. Той е третата ми голяма любов. Имаме деца. Грижи се за мен. Когато съм с него не помислям за друг. Съвсем отгкровено ви го казвам. Рядко има като нас, хармонични двойки. Хвана ръката ми и ме завлече в спалнята ни, нашата свещена любовна обител. С него секса продължи повече от час. Обичахме да пробваме от всичко. Прекрасен любовник е. Ако искате вярвайте. Откакто съм омъжена за него, не съм се омъжвала за друг. Нали ви казах, моногамна съм.
Изпратих го каталясала. За днес ми стигаше. Просто и да си моногамен никак не е лесно, не е за всеки, да знаете.
И тъкмо да си легна да почивам, телефона звъни. Викам си няма да го вдигна. Но беше доста упорито. Вдигнах накрая. Последната ми голяма любов. Бях забравила, че онзи ден се бяхме уговорили да се видим днес. Бях луда по него. На такъв мъж никоя жена не би отказала. Просто сърцето ми преливаше от обич и страст към него. Веднага забравих всичко останало и хукнах към тях. Влязох рошава и запъхтяна. Започна ме в движение от антрето. Не ме съблече, само ми събу панталоните донякъде. Той харесваше така, недосъблечена жена. Казваше: “Все едно не си изцяло моя”. А аз бях изцяло негова. Само негова. Поне докато бях тук с него. “Обичам те”, повтарях и не лъжех. Обичах го. Нали ви казвам, аз съм моногамна. Серийно монагамна. Обичам само мъжа, с когото съм в момента и нямам нужда от друг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!   Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вашето мнение за моногамията и "отворената връзка"!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Какво има под вашето Ctrl + V ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Love zone-
Идете на: