Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_lcap27%"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_lcap27%"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_lcap5%"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_lcap32%"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_lcap9%"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 62160870 "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 1059058a

 

 "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyПет Фев 26, 2010 4:58 pm

-25-



Дните минаваха бавно, но чувствата оставаха и не отшумяваха.
Вървях изгубена, търсейки сибе си, в очакване да зърна от някъде него...
Усещах се празна, почти изцедена. Болката не стихваше.
Дупката в сърцето ми се бе превърнала в пропаст, която ме завличаше и малко по малко започвах да изпадам в нея...
Знаех, че не е възможно да бъдем заедно, затова всеки преживян миг ми бе толкова скъп, а също и болезнен.
Но поне все нещо ми бе останало от него, което да напомня, че някога е бил в живота ми. Това са болката и раните в душата ми, които никога няма да завехнат.
Не е възможно човек да достигне дълбините на цялото ми съществувание и да бъде забравен....
Ще запазя спомена за него, и добрите и лошите моменти, защото те са безценни.
Това, което той ми даде, това което аз бях изпитала към него не го бях изпитвала към никой друг човек... ЛЮБОВ!!!
Пламен бе моята първа любов. Как да го забравя, когато го обичах?
Как, кагато устните ми още изгаряха за неговия нежен допир?
Сега се сетих за думите на онази старица, която преди време ме срещна пред черквата. Съдбата наистина ми изпрати любовта и омразата едновременно, но този път изборът не зависеше от мен... любовта се превърна в омраза!
Той ми измени, предаде ме, скри от мен похожденията си и не каза нищо.
Толково ли малко значех за него? – не спирах да си задавам този въпрос.
Означавах ли нещо? Или всичко е било игра, заблуда и той не е бил искрен с мен?
Вероятно никога нямаше да намеря отговор на тези въпроси...
Единственият човек, които можеше да внесе ясното в тази мрачна картина вече го нямаше, а най-жалкото от всичко е, че аз мислех за него, въпреки това, което ми причини. Но няма да му простя и колкото и да го желая не бих го погледнала отново. Вече нямам очи за него! Мразя го!
За мене той умря и отнесе част от мен със себе си.
Нямаше да бъда това, което бях преди, но не смятах и да се предам. Щях да продължа напред, колкото и трудно да ми беше...
Докато седях на верандата и размишлявах на звънеца ни се позвъни. Баба беше излязла на пазар, затова станах да отворя.
Реших, че е някоя съседка, но не бе. Пред вратата ми стоеше Ясен. Не го очаквах, но толкова се радвах, че го виждам. Той съзря измъченото ми лице и нежно пое тялото ми в обятията си. Там намерих спокойствието и топлотата, които прогониха самотата.

- Ще се справим заедно с това любима моя! – прошепна тихо в ухото ми.
- Няма да се откажа да се боря за теб!

- Недей! – изхлипах и зарових лице в гърдите му.

Знаех, че вече не съм сама. В тунела на мрака се появи светлина.
Един човек ми пододе ръка и ми показа, че слънцето не е залязло за мен. Той ми даде обичта и подкрепата от които се нуждаех и аз постепенно успях да отвърна на любовта му с любов.


ПП: Не е от значение факта, че не съм се влюбила в него от първия ден, по важното е ако не беше той, какво щеше да остане от мен?


Върнете се в началото Go down
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyПет Фев 26, 2010 5:03 pm

Това е моят фик, надявам се да Ви е харесал. Голяма част от историите тук са истински. Лично аз много се забавлявах докато го писах, припомняйки си веселите моменти с багериста, но също така ми беше и много трудно да го завърша, защото не всички спомени бяха толкова приятни. Wink
Върнете се в началото Go down
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyПет Фев 26, 2010 5:17 pm

Прочетох малка част от него и мисля, че е много увлекателна история между двама млади. Напомня ми за нещо мое, което писах преди години!
Inlove
Пожелавам ти повече вдъхновение и усмивки!
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyПет Фев 26, 2010 5:25 pm

Мерси! Wink
Върнете се в началото Go down
sparkling_dust

sparkling_dust


Брой мнения : 303
Points : 342
Reputation : 4
Join date : 29.01.2010
Age : 32

"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 9:21 pm

Пишеш много увлекателно и прочетох всичко на един дъх. Хареса ми! Inlove Беше много реално, земно и истинско, животът, такъв, какъвто е.
Продължавай да пишеш в същия дух! Пожелавам ти много муза и много любов!
Върнете се в началото Go down
djenny_m

djenny_m


Брой мнения : 187
Points : 236
Reputation : 1
Join date : 25.02.2010
Age : 37
Местожителство : София

"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 1:48 am

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m   "ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"ЛЮБОВ и ОМРАЗА" - фик на Djenny_m
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» за Трети март,българският идеал...и"пиянството на един народ"
» Една не особено "велика" постъпка...
» Майчина любов
» Фен клуб "Не мога без музика"
» "Творчеството" на Eαrl Phαntømhive (=

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Творчество :: Проза-
Идете на: