Artzone
Artzone
Artzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artzone

Сайтът за изкуство и култура
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
За училището... и още нещо... EmptyЧет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
За училището... и още нещо... EmptyЧет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
За училището... и още нещо... EmptyЧет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
За училището... и още нещо... EmptyСъб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
За училището... и още нещо... EmptyНед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
За училището... и още нещо... EmptyПон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
За училището... и още нещо... EmptyСря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
За училището... и още нещо... EmptyЧет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
За училището... и още нещо... EmptyСря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
За училището... и още нещо... I_vote_lcap27%За училището... и още нещо... I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
За училището... и още нещо... I_vote_lcap27%За училището... и още нещо... I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
За училището... и още нещо... I_vote_lcap5%За училището... и още нещо... I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
За училището... и още нещо... I_vote_lcap32%За училището... и още нещо... I_vote_rcap
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
За училището... и още нещо... I_vote_lcap9%За училището... и още нещо... I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:
За училището... и още нещо... 62160870 За училището... и още нещо... 1059058a

 

 За училището... и още нещо...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Love.
The big Mama
Love.


Брой мнения : 293
Points : 584
Reputation : 14
Join date : 24.01.2010
Age : 31

За училището... и още нещо... Empty
ПисанеЗаглавие: За училището... и още нещо...   За училището... и още нещо... EmptyВто Апр 27, 2010 8:34 pm

Привет мои съфорумци, които все още са подложени на онова което наричаме "мъчение".
Вярно е, че училището може да е всичко, но не и най-прекрасното нещо в живота ви. Да ние постоянно ругаем учители които по един или друг начин са се опитали да съсипят онова за което се борим, или просто не са ни писали по-високата оценка, или директори които не са ни дали един ден в повече от някоя ваканция, или зградата как нямала достатъчно тоалетни или каквото и да е друго което би замъглило онова което може да направи прекарването ни "там" по-весело...
Моят въпрос е: ако вие бяхте директор на едно училище, дали ще е това в което учите или просто някое което въображението ви ще сътвори, какво бихте променили? Какви учители бихте избрали, или какво бихте променили в онези които ви обучават? А зградата, какво ще направите с нея, че да е по-приветлива?...Тук можете да развиете своето въображение както желаете, но не забравяйте първоначалната идея на "училището" да ни научи как да сме хора!
Върнете се в началото Go down
https://artzone.bulgarianforum.net
Geast




Брой мнения : 645
Points : 827
Reputation : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 28

За училището... и още нещо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За училището... и още нещо...   За училището... и още нещо... EmptyВто Апр 27, 2010 9:20 pm

Love. написа:
Привет мои съфорумци, които все още са подложени на онова което наричаме "мъчение".

Тука не съм съгласна хД На мен ми е забавно в училище ^^
Хмм, надали бих искала да съм директорка на сегашното ми, а най-малко на предишното ми у-ще. Надали ще ме бива за директор на обикновенно училище, по-скоро на някое в някой измислен паралерен свят, но това е друг въпрос.
Но да си представим, че бях директор на най-обикновенно "даскало". Като за начало ще се уверя, че всички учители си знаят задълженият и ще проветя как обучават. Ще осигоря щори за през лятото (защото си е голямо мъчение в някой стай) и добро отопление през зимата (в предишното ми у-ще всяка зима си мръзнехме, което пък беше заради не добре направените прозорци). Ще е хубаво да има и униформи, за през зимата и през лятото рязлични, това придава малко вид и не се виждат разголени части на тялото по коридорите. Но пък естествено това в България си е една недостижима мечта понеже повече сегашни тинейджъри са големи фешъни и не могат да приемат, че училището не е модният подиум и че няма нужда да са толкова натруфени (казвам "толкова", може леко, но не да се прекалява).
Сигурно щях да одигуря и по-добри и повече волейболни, баскетболни и футболни топки и нови кошове (ако са нужни). Но мечти, мечти... хД
Върнете се в началото Go down
Glrk

Glrk


Брой мнения : 335
Points : 423
Reputation : 2
Join date : 23.03.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

За училището... и още нещо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За училището... и още нещо...   За училището... и още нещо... EmptyВто Апр 27, 2010 11:43 pm

Училището е всичко друго, но не и мъчение, мен ако питате веднага бих се върнал в Даскало, амам нейсе няма как(говоря за средното). А сега по темата:

1. Млади учители, за да могат учениците да ги чувстват като по-близки. Важно умение за преподавателите е да успяват да привлекат вниманието на "слушателите" им, а това може да стане само ако имат съвременно мислене
2. Спорт, спорт и още спорт
3. Спи ми се.... утре ше мисля останалото и ще си редакрирам поста Smile
Върнете се в началото Go down
http://alexandernachev.weebly.com/index.html
Sponsored content





За училището... и още нещо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За училището... и още нещо...   За училището... и още нещо... Empty

Върнете се в началото Go down
 
За училището... и още нещо...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» нещо и от мен
» DEAD - За Смъртта и още нещо
» Малко по-нестандартни рисунки и още нещо
» Мислите на една котка или, нещо повече

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Artzone :: Интереси и занимания :: Образование и наука-
Идете на: